سال نو مبارک ! امسال عید رو به آدمای کمتری تبریک گفتم و از این بابت خوشحالم ، آدما فقط میان تو زندگیت و یه کاری باهات میکنن که پشیمون شی از رابطه برقرار کردن باهاشون . کاش تعطیلات عید ۳ روز بود . واقعا خسته کننده است . نه حوصله مهمون دارم نه مسافرت نه خونه نشینی . دلم میخواد زودتر روال عادی زندگی پیش گرفته بشه . دلم شب بیداری و تا لنگ ظهر خوابیدنو نمیخواد . دلم تنگه اصلا راستشو بخواین . همینو بعد یه عالمه غر میخواستین بشنوین دیگه؟

کارت دانشجوییمو گم کرده بودم چند روز پیش و خدا خواست و زنگ زدم به سینما تربیت و در کمال ناباوری آقای بلیط فروش گفت که کارتم اونجاست . خداروشکر پیدا شد و اسیر روال اداری کارت المثنی نشدم . راستش پولش رو هم نداشتم .

چند شب پیش بعد یه عالمه گیر دادن که برو ‌موجودی کارتتو چک کن ، گفتم د اخه برای چه فرزندم ؟ میدونید چی کفت ؟ گفت۱۰۰ تومن زدم به حسابت که دم سال تحویل بذاری لای قرآن و برداری ، درسته دورم ازت عیدی ام ندم بهت ؟ ^.^ هر چند که عیدی برام خریده بود و چه خفن : )) 

کتاب جز از کل دیگه داره اعصابمو خورد میکنه و این یعنی تونسته رضایت منو جلب کنه ! 

دلتنگم ، همین 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Robin سجاده اي پر از ياس مرگ، کسب و کار من است... Gardening Lover music فرش اخبار سلامت ایران گروه فیلمسازی قدس دانلود پایان نامه Christina